Матеріал

GreenCoat RWS – це спеціально розроблений для виробництва металевих водостічних систем матеріал, вироблений шведським концерном SSAB.

Матеріал має спеціальне органічне лакофарбове покриття, товщиною 35 мікрон з кожного боку. На його поверхні розташовані полімерні гранули, які забезпечують чудовий захист від подряпин. Відповідає стандарту ISO 2808.

Товщина лакофарбового покриття оптимізована для забезпечення максимального захисту від зносу, викликаних погодними умовами і механічним впливом. Поверхня зберігає свій початковий колір і блиск протягом усього терміну служби. Матеріал неймовірно пластичний, що дозволяє виготовляти елементи будь-якої форми, без порушення структури покриття і металу.

GreenCoat RWS проводиться з гарячекатаної оцинкованої сталі. Шар цинку становить 275 г / м2. Сталь повністю відповідає Європейському стандарту EN 10346.

Метал має корозійний захист рівня RC4, за стандартом EN 10169. Матеріал може використовуватися в будь-яких кліматичних регіонах, навіть у регіонах з вологим морським кліматом і високим рівнем вмісту солі в повітрі, і в регіонах з високим рівнем забруднення.

Метал GreenCoat RWS відповідає Класу 1 пожежної безпеки, згідно шведському Стандарту SS 02 48 23.

Всі допуски по характеристикам елементів відповідають стандартам Європейського Союзу EN 10169.

Найжорстокіше дотримання світових екологічних норм завжди було пріоритетом для компанії SSAB. Компанія сертифікована за стандартом ISO 14001.

Сталь, вироблена концерном SSAB підлягає повній утилізації.

Сырье акведук

Металеві системи, виготовлені з GreenCoat RWS мають підвищений термін служби, високі антикорозійні властивості, винятковий блиск і стійкість кольору до ультрафіолетового випромінювання. Завдяки цим факторам досягається найкраща функціональність і естетичний вигляд, що робить можливим надання 20 річної гарантії на естетичні властивості і до 50 років на експлуатаційні властивості.

Сырье акведук