Про нас

Про нас – Фото 1
Про нас – Фото 2
Про нас – Фото 3
Про нас – Фото 4
Про нас – Фото 5
Про нас – Фото 6
Про нас – Фото 7
Про нас – Фото 8
Про нас – Фото 9
Про нас – Фото 10
Про нас – Фото 11
Про нас – Фото 12
Про нас – Фото 13
Про нас – Фото 14
Про нас – Фото 15
Про нас – Фото 16
Про нас – Фото 17
Про нас – Фото 18

Водостічна система Акведук

«Акведук» – спільне українсько-фінське підприємство, яке успішно виробляє металеві водостічні системи преміум-класу з березня 2011 року. За короткий час компанія придбала блискучу репутацію, стала активним гравцем ринку, завдяки чому наша продукція користується все більшою популярністю серед споживачів.

Ми пропонуємо новий формат якості металевих водостічних систем, вироблених за кращими сучасними технологіями, які існують на сьогоднішній день. Водостічні системи Акведук ідеально підходять для погодних умов в Україні та відповідають всім екологічним нормам.

Завод з виробництва водостічних систем з металу Aqueduct знаходиться в Україні, в місті Васильків (Київська обл.). Приміщення цеху повністю утеплене, обігрівається круглий рік, щоб підтримувати оптимальну температуру для штампування + 15С °.

Компанія Акведук щорічно бере участь на міжнародних будівельних виставках, де ми з гордістю представляємо нашу продукцію, гарантуючи її якість і надійність.

На сьогоднішній день при виборі водостоку для свого будинку перед споживачем стоїть непросте завдання, оскільки ринок перенасичений пропозиціями, які відрізняються не тільки за ціною, але і по прихованим характеристикам. Ми не здешевлюємо нашу продукцію, не беремо участі в банальній цінової конкуренції, тому що впевнені в унікальності і довговічності виробленого товару. Дуже часто час і кошти, витрачені внаслідок налагодження неякісної водостічної системи, можуть в рази перевищувати її початкову вартість.

Систему водовідведення «Акведук», а також окремі елементи можна легко і зручно купити через велику мережу дилерських представництв компанії по всій Україні. Наші партнери будуть раді надати Вам необхідний додатковий сервіс по точному виміру, послуги монтажу та доставки на місце будівництва.